AKADEMİK BİRİMLER YAYIN TALEP KOMİSYONU ÜYE LİSTESİ

Fakülte/YO/MYO

Bölümü

Ünvanı -Adı- Soyadı

Eğitim Fakültesi

Bilgisayar ve Öğrt.Tekn.Eğt.Bölümü

Öğr.Gör. İhsan Yılmaz

Eğitim Bilimleri Bölümü

Yrd.Doç.Dr. İsmet KOÇ

Matematik ve Fen Bil.Eğit.Bölümü

Öğr.Gör. Hayati BOŞKUT

Sosyal Bil.ve Türkçe Eğit.Bölümü

Yrd. Doç.Dr. Suat DONUK

Temel Eğitim Bölümü

Arş.Gör.Dr. Ati MERÇ

Fen Edebiyat Fakültesi

Arkeoloji

Yrd.Doç.Dr. Güler ATEŞ

Biyoloji

Yrd.Doç.Dr. Orkide MİNARECİ

Coğrafya

Yrd.Doç.Dr. Ferhat ARSLAN

Felsefe

Arş.Gör. Haluk DOĞAN

Fizik

Doç.Dr. Gültekin YEĞİN

Fizik

Öğr.Gör.Dr. Fehmi BARDAK

Fizik

Arş.Gör.Dr. Bora CANBULA

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Yrd.Doç.Dr. Mahinur AKŞEHİR UYGUR

Kimya

Doç.Dr. Ümran HİÇSÖNMEZ

Kimya

Arş.Gör.Dr. Deniz DEMİR ATLI

Kimya

Arş.Gör.Dr. Sibel GÜLLE

Matematik

Yrd.Doç.Dr. Tuğba GÜROĞLU

Matematik

Yrd.Doç.Dr. Gökşen BACAK TURAN

Psikoloji

Arş.Gör. Emine AKMAN

Sanat Tarihi

Yrd.Doç.Dr. Ramazan UYKUR

Sanat Tarihi

Arş.Gör. Sevil DERİN

Sanat Tarihi

Arş.Gör. Tümay ÇOŞKUN

Sosyoloji

Arş.Gör. İsmet DEMİR

Tarih

Yrd.Doç.Dr. Alpay BİZBİRLİK

Türk Dili ve Edebiyatı

Yrd.Doç.Dr. Gürol PEHLİVAN

Türk Dili ve Edebiyatı

Arş.Gör.Dr. Ramazan EKİNCİ

Türk Dili ve Edebiyatı

Arş.Gör.Dr. Fatih KOYUNCU

Güzel Sanatlar,

Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

 

Yrd.Doç.Dr. İzzet YÜKSEK

Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Elif Merve KALYONCU

Makine ve İmalat Mühendisliği

Bölümü

Arş.Gör. Deniz ÇOBAN ÖZKAN

Mekatronik Mühendisliği Bölümü

Yrd.Doç.Dr.  Mevlüt KARAÇOR

Yazılım Mühendisliği Bölümü

Arş.Gör. Fatma BOZYİĞİT

Yazılım Mühendisliği Bölümü

Arş.Gör. Pelin YILDIRIM

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat Bölümü

Arş.Gör. B.Fatih MOLLAOĞULLARI

İktisat Bölümü

Arş:Gör. Yücel ERGÜN

 

Arş.Gör. Can KARABIYIK

 

Arş.Gör. Fatih YAMAN

 

Arş.Gör. Ramazan TEMEL

 

Arş.Gör. Gökhan ÖZKUBAT

 

Arş.Gör. Orkun SÜRÜCÜOĞLU

İlahiyat Fakültesi

 

Doç.Dr. Hacer AŞIK EV

Doç.Dr. Osman ÜNLÜ

Yrd.Doç.Dr. Temel KACIR

İşletme Fakültesi

Ekonomi ve Finans Bölümü

Arş.Gör. Taner TAŞ

Uluslararası Lojistik Bölümü

Arş.Gör. Ramazan POYRAZ

Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Müh. Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Zeynep ÇİPİLOĞLU YILDIZ

Biyomühendislik Bölümü

Öğr.Gör.Dr. Mehmet Emin USLU

Elektrik-Elektronik Bölümü

Arş.Gör. Sadık ÖZDEMİR

Endüstri Müh. Bölümü

Arş.Gör. Muhammed Enes AKPINAR

İnşaat Müh. Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Ender BAŞARI

İnşaat Müh. Bölümü

Arş.Gör. Yeşim TUSKAN

Makine Müh. Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Mustafa KARAMOLLA

Makine Müh. Bölümü

Arş.Gör. Volkan YILDIZ

Makine Müh. Bölümü

Arş.Gör. Gülay Ahu TURGUTLU

Metalurji ve Malzeme Müh. Bölümü

Doç.Dr. Emre YALAMAÇ

Sağlik Bilimleri Fakültesi

Ebelik

Yrd.Doç.Dr. Seval CAMBAZ ULAŞ

Ebelik

Arş.Gör. Hanife Nurseven ŞİMŞEK

Fizyoterapi ve Reh.

Öğr.Gör.Uzm.Fzt. Özlem ÖZCAN

Hemşirelik

Yrd.Doç.Dr. Özden DEDELİ ÇAYDAM

Hemşirelik

Yrd.Doç.Dr. Tülay SAĞKAL MİDİLLİ

Sosyal Hizmet

Yrd.Doç.Dr. Derya KAYLI

Spor Bilimleri Fakültesi

 

Arş.Gör.Dr. Fırat ÇETİNÖZ

Arş.Gör.Dr. Mehmet ASMA

Arş.Gör. İlker BALIKÇI

Arş.Gör. Şule ÖZGÜNEŞ

Tıp Fakültesi

Genel Cerrahi

Prof.Dr. Eray KARA

İç Hastalıkları

Prof.Dr. Ayşe AKTAŞ

Temel Tıp Bilimleri

Prof.Dr. Necip KUTLU

 

Yrd.Doç.Dr. Fatih ÖZCAN

Tütün Eksperliği Yüksekokulu

 

Prof.Dr. Altay Uğur GÜL

Doç.Dr. Meltem SESLİ

Yrd.Doç.Dr. Funda F. GENÇLER

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

 

Yrd.Doç.Dr. İbrahim Emre Karaa

Arş.Gör. Dr. Ozan Onağ

Arş.Gör. Afet Ayçe Başalp

Yabancı Diller Yüksekokulu

 

Okt. Süheyla HEREK

Okt. Asu PİNAR

Akhisar Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Teknolojileri

Öğr.Gör. İrfan SARICA

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

Yrd.Doç.Dr. Özlem GÜRBÜZ KILIÇ

Elektrik ve Enerji

Öğr.Gör. Cüneyt KARA

Makine ve Metal Teknolojileri

Öğr.Gör. Recep ARICI

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma

Teknolojileri

Öğr.Gör. Saadettin EKİN

Pazarlama ve Reklamcılık

Öğr.Gör. Sinem KABASAKAL

Alaşehir Meslek Yüksekokulu

 

Prof.Dr. Emin ONAN

Yrd.Doç.Dr. Hüseyin YENER

Öğr.Gör. Funda ANKAYA

Öğr.Gör. Semih DERELİOĞLU

Demirci Meslek Yüksekokulu

Finans Bankacılık ve Sigortacılık

 Mazhar DEDE

Mimarlık ve Şehir Planlama

Öğr.Gör. Osman Salih YILMAZ

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Öğr.Gör. Rıza KÖKEN

Ormancılık

Öğr.Gör. Mehmet Serdar ORUÇ

Pazarlama ve Dış Ticaret

Öğr.Gör. Taner ÖZBEK

Gördes Meslek Yüksekokulu

 

Öğr.Gör. Mustafa Yasin SIRÇA

Öğr.Gör. Berna KÜÇÜK KALAYLAR

Öğr.Gör. Furkan GÖKSU

Öğr.Gör. Sedat KAPALAN

Kırkağaç Meslek Yüksekokulu

 

Öğr.Gör. Hatice ÖZTEKİN

Öğr.Gör. Mustafa ÇELİK

Öğr.Gör. Didem ÇAVUŞOĞLU

Öğr.Gör. Levent KARAKUZ

Köprübaşı Meslek Yüksekokulu

 

Öğr.Gör. Mustafa Muhsin AKCAN

Öğr.Gör. Oktay TEKİNER

Öğr.Gör. Sedat GÜNER

Öğr.Gör. Dr. Hatice Eda TOKUL

Öğr.Gör. Simge Nil YURTSEVEN

Memur İbrahim ER

Kula Meslek Yüksekokulu

 

Öğr.Gör. Selin ÇAVUŞOĞLU

Öğr.Gör. Serkan ERCOŞKUN

Öğr.Gör. B.Türker PALAMUTÇUOĞLU

Öğr.Gör. Melis YALÇIN

Manisa Meslek Yüksekokulu

Elektrik Ve Enerji Bölümü

Öğ.Gör. Osman GÜÇTEKİN

Elektronik Ve Otomasyon Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Etem KÖSE

Elektronik Ve Otomasyon Bölümü

Öğ.Gör. Üzeyir KUZU

İnşaat Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Barış YILMAZ

İnşaat Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Seda DURUKAN

Makine Ve Metal Teknolojileri Bölümü

Yrd.Doç.Dr. İbrahim AYDIN

Makine Ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğ.Gör. H.Zeki DİRİL

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Sağlık Bak. Hiz. Böl.

Prof.Dr. M. Emin LİMONCU

Sağlık Bak. Hiz. Böl.

Öğr.Gör. Pınar ARPACI

Tıbbi Hiz. ve Tek Böl.

Prof.Dr. Necati KAYA

Tıbbi Hiz. ve Tek Böl.

Yrd.Doç.Dr. Semra AY

Salihli Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Programcılığı Programı

Öğr.Gör. Hüseyin TAŞ

Çocuk Gelişimi Programı

Yrd.Doç.Dr. Esma ESGİN GÜNDER

Deri Konfeksiyon Programı

Öğr.Gör. Ahmet TOSUN

Dış Ticaret Programı

Öğr.Gör. Cüneyt TUNCER

Emlak ve Emlak Yönetimi Programı

Doç.Dr. Hatice YURTSEVER

Moda Tasarım Programı

Öğr.Gör.Dr. Evrim KABUKÇU ARSLAN

Özel Güvenlik ve Koruma Programı

Öğr.Gör. Eyüp SARAÇOĞLU

Pazarlama Programı

Yrd.Doç.Dr. Semra TETİK

Tekstil Teknolojisi Programı

Yrd.Doç.Dr. Ayşen AÇIKGÖZ

Yerel Yönetimler Programı

Öğr.Gör. Bilgehan EMEKLİER

Sarıgöl Meslek Yüksekokulu

 

Öğr.Gör. Hüseyin AFACAN

Öğr.Gör. Pınar FEDAİ

Öğr.Gör. Hayriye T. KAPLAN

Öğr.Gör. Alperen DOĞAN

Saruhanlı Meslek Yüksekokulu

 

Öğr.Gör. Fettullah DURAK

Yrd.Doç.Dr. Ahmet Zeki HEPÇİMEN

Yrd.Doç.Dr. Neslihan YALÇINKAYA

Öğr.Gör. Ahmet ALATAŞ

Soma Meslek Yüksekokulu

 

Yrd.Doç.Dr. Ayla TEKİN

Öğr.Gör. Erkan HAFIZOĞLU

Öğr.Gör. Mustafa ORHAN

Öğr.Gör. Fatih SUVAYDAN

Öğr.Gör. Gökben GÜLER

Öğr.Gör. Hayati ÇİL

Turgutlu Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Faruk DURMAZ

El Sanatları Bölümü

Yrd.Doç. Belgin PEKPELVAN

Elektrik ve Enerji Teknolojileri Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Hayrettin GÖKOZAN

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Yrd.Doç.Dr. Levent PARALI

İnşaat Bölümü

Öğr.Gör. Altay ERBULAK

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Doç.Dr. Aysel YAZICI

Malzeme ve Malzeme İşleme

Teknolojileri Bölümü

Doç.Dr. Hakan CENGİZLER

  • Veri Tabanına Uzaktan Erişim
  • Kitap İstek Hazırlama Formu
  • Kataloglar
  • Ücretsiz Tarama Hizmeti
  • Akıllı Sistem(RFID)
  • Kitap Yıkama Hizmeti
  • Akademik Arama Motorları
  • Cep Kütüphanem
  • Kütüphanelerarası Ödünç Verme Hizmeti
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik